тел./ факс (057) 343-11-32     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Легка атлетика. Чемпіонат України серед юніорів (Харків)

15-16.06.2015 р. в м. Харкові проводився чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Команда Харківської області посіла трете загальнокомандне місце.

В окремих видах легкоатлетичної програми спортсмени училища своїми успішними виступами суттєво поповнили скарбничку збірної команди Харківської області та посіли наступні призові місця:

• 3 місце  штовхання ядра

До змагань наших атлетів готували вчителі зі спорту: ЗТУ Бодрова Н.Д.,  Андрєєв С.М., Комісов М.Р., Літвінова Л.Є., Халаїм М.М., Пупова М.В., Поливаний В.І., Переясловець Л.І., Переясловець Т.О., Пінкевич В.Ю., та Шевцов В.І..

Вітаємо переможців, призерів та тренерський склад з успішним виступом на чемпіонаті!