тел./ факс (057) 343-11-32     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Легка атлетика. 68 традиційні змагання «Біг патрулів»

18.10.2015 р. в м. Харкові проведено 68 традиційні змагання «Біг патрулів». Чоловіча та жіноча команди ХДВУФК №1 були представлені юнацькими  складами відділення легкої атлетики. На своїх дистанціях у підгрупі, де змагалися училища фізичної культури та дитячі юнацькі спортивні школи, наші спортсмени увійшли до трійки призерів. В нагороду вони отримали відповідно до зайнятих місць кубки та дипломи від Управління з питань фізичної культури та спорту Харківської міської ради.

Дівчата змагались на дистанції 3 км. та перемогли з результатом 10 хв. 01 сек. Склад переможної четвірки: Вдовиченко Дар’я, Юрченко Надія, Север’янова Люба, Север’янова Тамара.

Юнаки змагались на дистанції 4 км. але за відсутністю лідерів, які змагались в чемпіонаті України в м. Івано-Франківську, посіли трете призове місце з результатом 14 хв. 59 сек. До складу командної четвірки ввійшли: Поливаний Ігор, Врадій Олег, Ільїнський Ігор, Попович Андрій. До змагань наших атлетів готували вчителі зі спорту: Поливаний В.І., Літвінова Л.Є.