тел./ факс (057) 343-11-32     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Грепплінг. Підсумки чемпіонату світу

З 29 вересня по 02 жовтня 2016 року в Мінську під патронатом міжнародної організації UWW (United World Wrestling) вперше відбувся чемпіонат світу з грепплінгу.

Змагання проходили в усіх вікових групах та зібрали 700 спортсменів з 24 країн світу.

У складі збірної команди України в змаганнях брала участь представниця відділення вільної боротьби училища ШАКАЛОВА КАТЕРИНА. В юніорській віковій групі (18-19 років) у ваговій категорії 71 кг Катерина змагалась лише з однією суперницею, російською борчинею Хацкевич Ганною, в якої впевнено виграла та стала ЧЕМПІОНКОЮ!

За підсумками чемпіонату господарі змагань посіли третє загальнокомандне місце. «Срібло» дісталося команді України, а на верхню сходинку п'єдесталу піднялася російська збірна.

ДОВІДКА

Грепплінг - вид єдиноборства, який поєднує техніку всіх борцівських дисциплін з мінімальними обмеженнями по використанню больових і задушливих прийомів. Прагнення закінчити поєдинок достроково, за допомогою больового або задушливого прийому, є відмінною рисою цього виду спорту, на відміну від деяких видів боротьби, де основною метою є або позиційне домінування (вільна і греко-римська боротьба), або отримання очок за певну кількість кидків та інших технічних дій ( дзюдо і самбо). Іншою відмінною рисою грепплінгу є форма. Одяг спортсмена складається з шортів та рашгарда (обтягуючої футболки з коротким або довгим рукавом). Важливо, що одяг повинен повністю прилягати до тіла, щоб під час сутички не давати нікому переваги.

Перший чемпіонат світу з поєднаним єдиноборств пройшов в 2008 році в Швейцарії. Грепплінг розвивається в 120 країнах, включений в програму Всесвітніх ігор бойових мистецтв.