тел./ факс (057) 343-11-32     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Футбол. 8 тур ДЮФЛУ

Футбол. 8 тур ДЮФЛУ

Усі 4 команди ХДВУФК №1 у черговий ігровий день зустрічались із земляками, представниками клубу «Арсенал». Підсумок зустрічей 26 жовтня – 3 перемоги та одна поразка за вкрай неякісного суддівства не лише у молодшій віковій категорії.

УФК-Олімпік-2000 – Арсенал Харків - 6:2 (4:0)

Голи: Максим Коваленко, 7, 31, 36; Ігор Плічко, 26; Євген Ляницький, 51; Владислав Зосіменко, 75 - ???, 66; ???, 71.

Склад: Гребенюк (Кузьмін, 78), Рибіков (Постольний, 64), Скоріно, Долгий, Агапов, Халютін (Супрун, 58), Ляницький (Микитенко, 61), Воловик (Зосіменко, 60), Погребний, Коваленко (Гресько, 80), Плічко.

Перебування на поточній третій сходинці підопічні Олега Стороженка та Андрія Огієнка підтвердили переконливою перемогою над аутсайдером. Причому питання про перемогу, та ще й з великим рахунком було вирішене ще у першому таймі. Для цього Максим Коваленко за півгодини встиг оформити хет-трик, а другий бомбардир команди Ігор Плічко підтримав партнера одним влучним ударом. Враховуючи щільний графік, господарі після перерви не надто напружувались, звівши цю 45-хвилинку до нічийного результату. Два красивих м’ячі після індивідуальних дій тепер відправили півзахисники – капітан команди Євген Ляницький та Владислав Зосіменко, який вийшов на заміну.


Арсенал Харків - УФК-Олімпік-2001 - 1:2 (1:1)

Голи: ???, 36 (з пенальті) – Валерій Дойчев, 17; Дмитро Попов, 74.

Вилучений: Степаненко, 77.

Склад: Жилін, Приходько, Кудін, Чалий, Степаненко, С. Топчій, Пікалов (Попов), Дойчев (Каніщев), Анікєєв, Шафієв (Скляр), Цимбал.

Довгоочікувана перша перемога вихованців Сергія Деркача та Дмитра Крамчанінова прийшлась на ще одне харківське дербі. Попри впертість суперника та упередженість арбітра, який призначив у ворота училища безпідставний пенальті, а зрештою залишивши наших хлопців у меншості, характер та велике бажання дозволили досягнути позитивного результату. Першу цеглину у майбутній успіх заклав капітан колективу Валерій Дойчев, а ближче до завершення зустрічі вдало зіграв Дмитро Попов – спрацювало наставницьке чуття, адже цей гравець вийшов підсилити командну гру.

УФК-Олімпік-2002 – Арсенал Харків - 1:0 (0:0)

Гол: Нікіта Кулалаєв, 62.

Вилучений: Кулалаєв, 62.

Склад: Яковлев (Абанін, 36), Полянський (Нагнойний, 52), Ткаченко, Сінельников (Поваляєв, 66), Толокньов, Мухаматгалєєв (Люльченко, 36), Зайцев (Багачанський, 36), Книш (Савенко, 56), Рогулін (Гаврилюк, 36), Кулалаєв, Пісоцький.

Несподівано важко чергові три бали заробили футболісти під орудою Артема Черняєва. До перерви на поле вийшли багато з тих, хто раніше отримував менше ігрової практики. Не використавши два стовідсоткових моменти, згодом наші хлопці втратили нитки керування грою. Після відпочинку саме «Арсенал» створив більше реальних нагод для голу. Проте ворота представників училища залишились у недоторканості, а єдиний м’яч провів лідер колективу Нікіта Кулалаєв. Він спочатку скористався чудовим проходом Савелія Савенка, а потім підвів партнерів, залишивши їх після червоної картки у меншості. Втім, гра удесятьох не стала проблемою у питанні збереження переможного рахунку.

Арсенал Харків - УФК-Олімпік-2003 - 3:0 (2:0)

Голи забиті на 8-й, 14-й (з пенальті) та на 35-й хвилинах.

Склад: Іванюк (Гончар), Товкач, Шишко (Лисенко), Баранець, Короткий (Ліман), Віник (Калашник), Мельниченко (Омельченко), Фархадов, Левченко (Болотін), Клочко, Неледва.

Наймолодша команда ХДВУФК №1 найбільше постраждала від суддівського свавілля, адже тут упередженість людини зі свистком мала фатальні наслідки для футболістів, яких тренує Олександр Скачко. Вигадані штрафний удар з близької відстані та пенальті зробили вкрай складним становище гостей ще в першій половині стартової 30-хвилинки. Оговтатись від такого шоку вони не зуміли і після відпочинку. Помилка голкіпера призвела до третього м’яча, після чого УФК-«Олімпік» не дозволяв господарям навіть перейти центр поля, але цифри на табло більше не змінились.

Національна гаряча лінія    Національна дитяча гаряча лінія

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 343-11-32
ХДВУФК №1 © 2014
Сайт создан студией "Greenstile"