тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

У чергових зустрічах вихованці футбольного відділення ХДВУФК №1 відзначились гарною грою та позитивним результатом двох старших команд. Молодші поки що відстають.

УФК-Олімпік-2001 – Металіст Харків - 2:0 (2:0)

Голи: Данило Цимбал, 11. 16.

Вилучений: Дьяков, 62.

Склад: Усіченко, Анікєєв, Каніщев, Попов, Чалий, Цимбал (С. Топчій, 57), Приходько, Дойчев (Пікалов, 68), Сисенко (Ісмаїлов, 74), Голік (Іщенко, 50), Дьяков.

У складі нашої команди зараз виступає чимало футболістів, які пройшли школу «Металіста». Мабуть, для них ця зустріч була надто принциповою. Цей аспект допоміг як їм, так і їхнім партнерам. Зокрема, за першу половину першого тайму господарі двічі змусили капітулювати супротивника. Повернулось гольове чуття до Данила Цимбала, і саме його влучні удари стали вирішальними. Спочатку гольовий пас записав в актив Максим Голік, а потім вже Цимбал з другої спроби після влучання в каркас воріт добив м’яча в сітку. У подальшому перевага УФК зберігалась, проте початок другого тайму залишився за гостями. Цифри на табло не змінювались, а останні 20 хвилин вихованці Андрія Аніщенка та Дмитра Крамчанінова проводили у меншості після грубощів з боку Іллі Дьякова. Проте вдесятьох, щонайменше, тричі наші гравці втратили можливість досягнути великої перемоги. Але і 2:0 – жаданий підсумок.

ОК ім. Піддбуного Київ - УФК-Олімпік-2002 – 1:1 (0:0)

Гол у складі харків’ян провів Владислав Мухаматгалєєв, 45.

Склад: Середнюк, Нагнойний, Ткаченко, Туппол, Толокньов, Кушнір, Савенко (Логвіненко, 78), Гаврик (Гранкін, 58), Багачанський, Мухаматгалєєв, Кулалаєв.

Після непростої дороги в столицю та в умовах обмеженого вибору футболістів Олег Птачик зумів налаштувати хлопців так, щоб за усіма параметрами бути кращими на полі за непереможних досі вдома гравців ОК ім. Піддбуного. Шкода, що нечувана кількість гольових нагод була використана лише одного разу. І зробив це за допомогою Микити Гаврика влучним ударом з гострого кута Владислав Мухаматгалєєв. Після цього чи не пів команди гостей могли карати киян і робити рахунок більш комфортним. Не зробивши цього, наші хлопці поплатилися. Причому вирішальний удар суперників наніс донедавна наш одноклубник Кирило Книш. Навіть після цього за складних погодних умов сил більше залишилось в «Олімпіка», проте підсумкова нічия – певний плюс до турнірної таблиці, безперечне досягнення в плані виконання тренерських вимог і неприхована прикрість від втраченої перемоги.

УФК-Олімпік-2003 – Металіст Харків - 0:1 (0:1)
Склад: Іванюк, Ліман, М. Шишко, Баранець, Товкач, Мельниченко (Морарь), Левченко, Короткий, Горяінов, Бец (Калашник), Неледва.

Серія поразок для команди Олександра Скачка триває. Сценарії в шести стартових турах різні, підсумок – один і той самий. Цього разу перший тайм явно не пішов у господарів, і одного разу, після розіграного кутового, «Металіст» знайшов момент для забитого м’яча. Лише після цього вихованці училища почали прокидатись та додавати в швидкості та кількості ударів, проте потяг пішов від нас занадто рано, і супернику цілком вистачило одного взяття воріт. Поточне турнірне становище сильно розчаровуэ: остання позиція і лише один забитий м’яч.

ОК ім. Піддбуного Київ - УФК-Олімпік-2000 – 3:0 (1:0)

Склад: Чосов (Безуглий, 40), Ільченко, Даленчук (Панченко, 40), Черкашин, Юркевич, Д. Шишко, Овсянніков (Полтавець, 50), Шпірний (Ольховик, 49), Земляков (Аніщенко, 49), Товт (Шкарубо, 43), Стрельник.

Не набагато краще справи склались у 8-класників УФК. Вони, хоча і мають один заліковий бал, проте рядок у таблиці той же, і результативний удар також лише один. Покращити показники в столиці вихованці Олександра Кривчикова не зуміли. Якщо до перерви вони намагались чинити опір, нанесли два удари, які цілком могли бути гольовими, а самі лише раз пропустили з дальньої відстані, то після нетривалого відпочинку вся гра йшла під диктовку киян. Ще два швидкі голи на початку другого тайму призвели до того, що решта ігрового часу вже нічого не могла змінити, та й ігрових підстав для цього не виникало.