тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Футбол. 5 тур ДЮФЛУ

Футбол. 5 тур ДЮФЛУ

До активу вихованців ХДВУФК №1 можна занести харківські дербі проти «Металіста», тоді як дві інші команди повернулись із Дніпра з порожніми руками.

Дніпро – УФК-Олімпік-2001 – 4:0 (2:0)

Склад: Жилін, Острик, Каніщев, Попов, Чалий (Фрунташ, 22), Анікєєв, Приходько (Ісмаїлов, 73), Сисенко (Шафієв, 73), Дьяков (Пікалов, 54), Дойчев (Цимбал, 54), Іщенко (Голік, 59).

Фактично доля зустрічі була вирішена за перші 9 хвилин, коли господарі встигли стримати стартовий порив харків’ян, а потім напрочуд легко з невеликим інтервалом провести два м’ячі, які дозволяли грати із комфортом потім. Відносно сприятливе відставання, яке теоретично можна було виправити, зберігалось фактично до ендшпілю зустрічі, коли «Дніпро» у тому ж темпі, що й на початку, повторили власну скорострільність і вдвічі збільшили гольовий здобуток першої 40-хвилинки.

УФК-Олімпік-2002 – Металіст Харків – 1:0 (0:0)

Гол: Савелій Савенко, 78.

Вилучений: Богдан Люльченко, 16.

Склад: Середнюк, Осмоловський (Кушнір, 41), Туппол, Ткаченко, Люльченко, Скромінський (Савенко, 64), Нагнойний, Гаврик (Сивоконь, 71), Гранкін, Багачанський (Толокньов, 41), Кулалаєв.

Це не лише перша перемога 10-класників під керуванням Олега Птачика в поточному сезоні, але і перший досвід, як відбирати очки у земляків з «Металіста». Справа в тому, що попередні два роки вигравав лише наш суперник. Зараз все повернулось на краще. Отже, є великі сподівання на якісні зрушення в грі та результатах. Для здобуття трьох турнірних пунктів довелось серйозно попрацювати, дотримуватись максимальної дисципліни, тому що протягом майже усього поєдинку, після швидкого вилучення Богдана Люльченка, «Олімпік» грав у меншості. Перший тайм був важчим у цьому плані, адже в перерві заспокійливі та мотивуючі слова наставника разом з перестановками зробили свою справу. Після відпочинку вже не було помітно, що наших хлопців лише 10, а під кінець зустрічі вдалось вирвати перемогу за таких складних обставин. Вирішальний гол провів Савелій Савенко, а допомагали партнеру тієї хвилини Федір Сивоконь, Микита Гранкін та Нікіта Кулалаєв.

Дніпро – УФК-Олімпік-2003 – 3:0 (2:0)

Склад: Іванюк (Гончар), Ліман, М. Шишко, Баранець, Товкач, Горяінов, Мельниченко, Короткий (Омельченко), Левченко, Бец (Калашник), Неледва.

Практично увесь перший тайм за невеликої ігрової та територіальної переваги «Дніпра» зберігалися нулі без значних шансів з обох сторін. Проте спалах активності господарів ближче до завершення стартової половини разом з помилками нашого голкіпера дозволили дніпрянам зробити вагомий внесок у повноцінний виграш. Вже резервний голкіпер після зміни воротами ще більшим промахом зробив подальшу боротьбу польових гравців марною справою. Як наслідок, п’ята поразка за 5 турів.

УФК-Олімпік-2004 – Металіст Харків – 1:1 (1:0)

Гол у складі господарів провів Данило Товт, 9.

Вилучений гравець «Металіста», 52.

Склад: Безуглий (Чосов, 42), Ільченко, Даленчук, Юркевич, Овсянніков, Панченко, Шпірний, Д. Шишко, Полтавець (Шкарубо, 44), Товт, Стрельник.

До гри обидві харківські команди з мінімальною різницею на користь «Металіста» розташувались на двох останніх рядках нашої непростої групи. Дебют зустрічі краще вдався підопічним Олександра Кривчикова, які зуміли провести швидкий гол зусиллями двох Данилів: Шишко здійснив якісний рейд лівим краєм, зробив передачу в центр, де Товт обробив м’яч та спрямував його у дальню дев’ятку. Протягом першої 30-хвилинки можна було говорити про хороші шанси господарів на виграш. Однак друга половина залишилась за гостями, які зрештою за 8 хвилин зуміли зрівняти становище. Одразу суперник залишився у меншості. При цьому за лічені атаки Іван Стрельник мав 4 нагоди, аби повернути лідерство представникам училища. Натомість в останній атаці свій шанс змарнував і наш супротивник. Тож лише нічия, яка порадувала першим голом у сезоні та першим турнірним балом.

Національна гаряча лінія    Національна дитяча гаряча лінія

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХДВУФК №1 © 2014
Сайт создан студией "Greenstile"