тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Футбол. 4 тур ДЮФЛУ

У проведених чергових поєдинках футболісти ХДВУФК №1 не змогли набрати жодного залікового бала.

УФК-Олімпік-2001 – УФК Дніпро - 1:2 (1:2)

Гол у складі харків’ян забив Ілля Дьяков.

Склад: Жилін, Каніщев, Анікєєв, Попов, Чалий (Вєтров, 76), Фрунташ (Голік, 57), Приходько, Сисенко (Ісмаїлов, 74), Цимбал (С. Топчій, 49), Дойчев (Пікалов, 69), Дьяков (Шафієв, 69).

Вдруге поспіль проявити вольові якості та показати результативну гру 11-класники училище не зуміли. І це незважаючи на те, що саме вони першими відзначились у цій грі. Пасом Олексія Каніщева досить видовищно скористався Ілля Дьяков. Проте незрозуміла розслабленість ще до перерви призвела до двох пропущених м’ячів протягом короткого відрізку часу. Причому другий гол був пропущений з пенальті, який явно не варто було заробляти. Можливості виправити становище періодично виникали, проте у силі залишився результат першого тайму.

Дніпро - УФК-Олімпік-2002 – 2:1 (1:1)

Гол у складі харків’ян забив Іван Ткаченко.

Микита Гранкін не реалізував пенальті.

Склад: Середнюк, Нагнойний, Туппол, Ткаченко, Люльченко (Толокньов, 74), Скромінський (Савенко, 64), Гранкін (Осмоловський, 61), Багачанський (Пісоцький, 79), Мухаматгалєєв (Логвіненко, 43), Гаврик, Кулалаєв.

Найкращою з усіх чотирьох команд у цьому турі була якість гри хлопців під керуванням Олега Птачика. Вони нав’язали справжню боротьбу на полі одному з грандів вітчизняного дитячого футболу. Та ще й незвичних умовах, а саме, в манежі. Ймовірно, саме з цієї причини лише початки обох таймів були проблемою, яка кожного разу не перетворювалась на одну пробоїну для гостей. Однак потім наші хлопці бралися до справи, і внаслідок кутового, розіграного за допомогою Максима Багачанського та Дениса Нагнойного, цифри матчу зрівняв Іван Ткаченко. Майже по гарячих слідах харків’яни заробили право на 11-метровий штрафний удар за порушення правил проти Нікіти Кулалаєва. Втім, хвилювання Микити Гранкіна не дозволо команді вийти вперед. У другій половині поєдинку після ще одного пропущеного м’яча володіння ініціативою та територією не змінило рахунок 2:1 на користь «Дніпра».

УФК-Олімпік-2003 – УФК Дніпро - 0:3 (0:0)
Склад: Іванюк (Гончар), Товкач, М. Шишко, Горяінов, Баранець, Бец (Калашник), Мельниченко, Левченко, Короткий, Ліман (Омельченко), Неледва.

У суперництві 9-класників двох спортивних училищ Східної України кращими за турнірними показниками перед грою були дніпряни. Результат протистояння підтвердив не випадковість такого становища речей. При цьому майже півтора тайми на полі точилась рівна боротьба, а потім вирішальними стали дві результативні помилки наших польових гравців та голкіпера. Після рахунку 0:2 істотних шансів виправити ситуацію у господарів практично не залишилось.

Дніпро - УФК-Олімпік-2004 – 8:0 (4:0)

Склад: Чосов, Ільченко, Даленчук, Черкашин, Овсянніков (Аніщенко, 48), Панченко (Полтавець, 41), Шпірний (Ольховик, 43), Д. Шишко, Юркевич (Товт, 38), Шкарубо (Земляков, 35), Стрельник.

Зустріч засвідчила різний ступінь готовності до гри на найвищому рівні двох команд у цій віковій категорії. За усіма показниками більш привабливо показали себе господарі. Невипадково вже за перші чотири хвилини вони двічі змусили супротивника капітулювати. Не виключено, щось міг змінити гол Івана Стрільника у відповідь, проте судді його не зафіксували, вгледівши положення поза грою. Надалі вже «Дніпро» не випускав контроль за подіями аж до фінального свистка, досягнувши вкрай неприємного для підопічних Олександра Кривчикова підсумку.