тел./ факс (057) 343-11-32     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Дзюдо. Відкритий Кубок м. Харкова

Дзюдо.  Відкритий Кубок м. Харкова

08.05.2015 р. на базі ХОО ФСТ «Динамо» відбувся відкритий Кубок м. Харкова з дзюдо в якому взяли участь вихованці відділення дзюдо училища.

Учні відділення проявили свої найкращі якості, адже змагались зі спортсменами різних вікових груп, визнанаими майстрами дзюдо нашого міста та області.

Слід відзначити Ятімова Мухамедджона (55 кг), Ятімову Мавлуду (63 кг), Луб'янка Гліба (66 кг) та Харьковщенка Михайла (73 кг) які стали переможцями змагань.

Срібною призеркою стала Купіна Анна (63 кг), бронзову нагороду виборов Гонтарь Богдан (100 кг).

За підсумками змагань головним тренером збірної команди Харківської області Капустіним В.В. буде сформований остаточний склад команди на участь у відкритому Кубку України з дзюдо, який відбудеться у м. Суми 20 - 22.05.2015 р.