тел./ факс (057) 343-11-32     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Дзюдо. Турнір серед юніорів, присвячений пам'яті полковника внутрішньої служби, Героя Росії Володимира Бурцева

31 жовтня на базі спортивного комплексу «Динамо» в м. Бєлгород (Російська Федерація) пройшов 15-й, ювілейний, турнір з дзюдо, присвячений пам'яті полковника внутрішньої служби, Героя Росії Володимира Бурцева.

Честь Харківської школи дзюдо на турнірі захищали учні нашого училища. Міхєєв Олександр впевнено виграв змагання у ваговій категорії до 73 кг. У фінальній сутичці вагової категорії до 60 кг у впертій боротьбі Кармаза Денис поступився  місцевому спортсмену. У цій же ваговій категорії Шокін Владислав став бронзовим призером змагань.

За підсумками змагань переможці та призери були нагороджені грамотами та дипломами відповідних ступенів.

Вітаємо переможця та призерів змагань! Бажаємо подальших перемог!