тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

ДЗЮДО. Підсумки турніру в Словенії

20-21 жовтня в м. Словень Градець (Словенія) відбувся  3 міжнародний турнір "Zavarovalnica Sava Koroška Open 2018" та V-й командний турнір пам’яті Турпал –Алі Кадирова  з дзюдо.

В змаганнях серед кадетів та кадеток (U18), юнаків та дівчат (U16) брали участь спортсмени з 25 країн світу, загалом було 490 учасників – представників  62 клубних команд.

Команда України «Sloboganec», яку представляли дзюдоїсти училища Степанович Тетяна, Скрипка Віталій, Юдін  Максим, Петров Ілля, Вісков Назар та Руденко Микита з одним першим та двома сьомими місцями  посіла 19 місце.

Медаль золотого ґатунку приніс українцям Вісков Назар, який у ваговій категорії до 42 кг в юнацькій віковій групі у сутичці за 1 місце здолав грузина Модебадзе Луку (MODEBADZE Luka).

Високе сьоме місце посіли Руденко Микита (вагова категорія до 66 кг) та Петров Ілля (вагова категорія до 81 кг). Інші учні училища не подолали кваліфікації.

В чоловічій частині командного турніру, призовий фонд якого цього року сягав 7000 € дзюдоїсти СК «Sloboganec» зупинилися у груповому раунді. В ньому вони виграли у команди Нідерландів Judoteam Veendam (3:2), програли об’єднаній команді Європи (2:3) та чеченській команді Edelweiss (0:5).