тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

До 100-річчя з дня народження В.О. Сухомлинського

До 100-річчя з дня народження В.О. Сухомлинського

У вересні 2018 року виповнюється сто років з дня народження видатного педагога-новатора, письменника Василя Олександровича Сухомлинського– автора оригінальної педагогічної системи, заснованої на принципах гуманізму, «вихованні красою», визнанні особистості дитини найвищою цінністю, на яку повинні бути орієнтовані процеси виховання й освіти, творча діяльність згуртованого колективу педагогів-однодумців та вихованців.

Василь Олександрович – великий педагог, мудрий учитель. У його палкому серці жила велика доброта та любов до всього світу. Він не лише навчав, а й прищеплював кожній дитині найкращі людські якості, виховував доброту, чуйність, людяність, патріотизм, любов до батьків, до людей і до рідної землі. Отже, ювілей педагога – слушний привід згадати його педагогічні ідеї, знову осмислити їх, дивуватися прозорливості вчителя, його мудрості.

З метою святкування 100-річчя з дня народження Василя Сухомлинського у ХДВУФК №1 був проведений виховний захід «Василь Сухомлинський – красиве й горде імʼя». Діти ознайомилися з біографією видатного вчителя, його педагогічною спадщиною, з цікавістю обговорювали погляди метра на процес виховання, прищеплення цікавості до знань і прагнення до краси, колективно погодилися, що необхідно вчитися працювати з радістю та розвиватися як високо моральна людина.

Національна гаряча лінія    Національна дитяча гаряча лінія

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХДВУФК №1 © 2014
Сайт создан студией "Greenstile"