тел./ факс (057) 343-11-32     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Чемпіонат світу з вільної, греко-римської та жіночої боротьби серед юнаків та дівчат

Чемпіонат світу з вільної,  греко-римської та жіночої боротьби серед юнаків та дівчат

З 13 по 18 вересня 2016 року в м. Тбілісі (Грузія) відбувся чемпіонат світу з вільної, греко-римської та жіночої боротьби серед юнаків та дівчат, у якому, в складі збірної команди України, приймали участь три вихованця відділення вільної боротьби училища.

За підсумками чемпіонату до числа призерів потрапив студент І курсу училища Бороган Денис. На шляху до бронзової нагороди в ваговій категорії до 58 кг в 1/8 фіналу Денис здолав Франсуа Росоу (Francois ROSSOUW) з Південної Африки - 12:2, в 1/4 поборов Даура Псардия (Daur PSARDIIA) з Азербайджану – 12:4, у півфіналі виграв у Віталія Аруява (Vitali ARUJAU) з США – 10:0. У бронзовому фіналі з рахунком 3:3 за наявності попередження у японця Ріуто Сакакі (Ryuto SAKAKI) перемогу отримав наш спортсмен.

В свою чергу Олег Гайдар (вагова категорія 42 кг) припинив боротьбу в чвертьфіналі змагань та посів 8 сходинку підсумкового рейтингу. Марченко Віталій (вагова категорія 46 кг) не зміг пройти кваліфікацію.

Загалом на даному чемпіонаті українці вибороли 1 золоту, 1 срібну та 4 бронзові нагороди.

Срібну медаль у ваговій категорії 42 кг здобув борець греко-римського стилю Владислав Кузько.

У жіночій боротьби бронзовими призерками стали Оксана Чудик (56 кг) та Валентина Каромаврова (46 кг).

До бронзової медалі Дениса Борогана в останній день чемпіонату додалась іще одна бронза Андрія Гика (76 кг). Володарем золотої нагороди у ваговій категорії 54 кг став Андрій Джелеп.

Вітаємо спортсменів та тренерський штаб!!!

Дякуємо ГО «Федерація спортивної боротьби» м. Харкова, ХОГО «Спортивна федерація вільної боротьби» та фармацевтичній компанії «Здоров’я» за допомогу в підготовці до змагань харківських борців!