тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Академічне веслування. Кубок України присвячений пам'яті Бійця Небесної сотні, Героя України Віктора Швеця

Академічне веслування. Кубок України присвячений пам'яті Бійця Небесної сотні, Героя України Віктора Швеця
26-28 травня на гребному каналі в Дніпрі пройшов Кубок України з академічного веслування, присвячений пам'яті Бійця Небесної сотні, Героя України Віктора Швеця. У змаганнях взяли участь близько 400 веслярів, серед яких олімпійські чемпіони, чемпіони та рекордсмени світу. Зокрема, у Кубку взяли участь олімпійська чемпіонка Анастасія Коженкова, чемпіон світу та володар світового рекорду Іван Довгодько, фіналіст чемпіонату світу Ганна Кінцева.
Харківська область була представлена ученицями відділення веслування академічного училища. За підсумками змагальної боротьби срібну нагороду в класі човнів вісімка (8+) вибороли Голик Руслана (ІІ курс), Коротя Вікторія (І курс) та Довгуй Любов (10 клас).
В класі човнів розпашної четвірки (4-) срібну нагороду здобула Голик Руслана (ІІ курс), бронзовою призеркою в цьому ж класі стала Коротя Вікторія (І курс).

Додамо, що за результатами перегонів буде сформовано збірну команду України з академічного веслування для участі в міжнародних стартах, тож бажаємо вихованкам подальших успіхів!

Національна гаряча лінія    Національна дитяча гаряча лінія

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХДВУФК №1 © 2014
Сайт создан студией "Greenstile"