тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Рік французької мови в Україні

Наші новини

Кращий спортсмен вересня

Кращий спортсмен вересня

За рішенням спортивно-методичної ради кращою спортсменкою вересня визнано студентку ІІ курсу відділення велоспорту Алтухову Марину, яка на чемпіонаті України з велоспорту маунтенбайк в м. Чернівцях серед юніорок здобула дві золоті медалі в особистих заїздах (у гонці шорт–трек та гонці крос-кантрі). За сумою етапів чемпіонату України ХСО (крос-кантрі) Марина здобула І місце.

 

 

детальніше

«БЕЗПЕЧНА ШКОЛА: СТОП НАСИЛЬСТВО»

«БЕЗПЕЧНА ШКОЛА: СТОП НАСИЛЬСТВО»

Відповідно до листа Департаменту науки і освіти ХОДА та листа Головного територіального управління юстиції в Харківський області в рамках Тижня протидії булінгу був проведений інтерактивний урок «Стоп булінг».

Метою заходу було вироблення у здобувачів освіти нульової толерантності до проблеми булінгу, розвиток співчутливого ставлення до жертв насилля, формування навичок надання та отримання відповідної ситуативної допомоги. Під час інтерактиву діти ознайомилися з видами булінгу, переглянули тематичні відеоролики, обговорили характерні риси.

детальніше

Відкрите заняття зі студентами І курсу з навчальної дисципліни «Футбол з методикою викладання».

Відкрите заняття зі студентами І курсу з навчальної дисципліни «Футбол з методикою викладання».

12 жовтня 2018 року викладач Скачко Олександр Іванович провів відкрите заняття зі студентами І курсу групи 1.1 з навчальної дисципліни «Футбол з методикою викладання».

У підготовчій частині заняття проведено шикування, біг, загальнорозвиваючі вправи та спеціальні бігові вправи.

У основній частині – удари по нерухомому м’ячу з місця, з розбігу; удар по м’ячу, що котиться вперед, назустріч, під час руху, вправа «трикутник», проведена гра у футбол.

В заключній частині біг, ходьба і вправи на відновлення дихання та координації рухів, підведено підсумки заняття.


детальніше

Волейбол. II етап Кубку України сезону 2018/19

Волейбол. II етап Кубку України сезону 2018/19

12-14 жовтня на базі СК Локомотив, (вул. Велика Панасівська 90\1) відбудуться матчі другого етапу Кубку України 2018\19 серед чоловічих команд.

Початок змагань о 15.00

У складі команди «Локомотив» студенти 2 курсу відділення волейбол Новохацький Олександр, Гайдаренко Олександр, Калатинець Роман

Розклад, результати матчів на сайті ФВУ http://www.volleyball.ua


Побажаємо вдалого виступу нашій команді!


Волейбол. Сезон 2018/19 чоловічої Вищої ліги України

Волейбол. Сезон 2018/19 чоловічої Вищої ліги України

05-07 жовтня в Бахмуті (СК Металург) відбувся перший тур чоловічої Вищої ліги України.

У складі команди «Локомотив» приймали участь студенти 2 курсу училища відділення волейболу Калатинець Роман, Новохацький Олександр, Гайдаренко Олександр

Локомотив-ХДВУФК № 1 зустрілася з командами:  КП ВК Дніпро, Зміївський енергетик, Бахмут-ШВСМ

В ході гри Локомотив-ХДВУФК № 1 здобули три перемоги без втрат очок.

Результати матчів та турнірна таблиця сайті http://www.fvu.in.ua


Вільна боротьба. Підсумки турніру в Коломиї

Вільна боротьба. Підсумки турніру в Коломиї

5-6.10.2018 у фізкультурно-оздоровчому спортивному комплексі «Прикарпаття» м. Коломия відбувся 53 відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам'яті Олекси Довбуша.

У змаганнях прийняли участь кращі борці-юніори із Вірменії, Грузії, Білорусії, Молдови та України. Серед учасників була й низка студентів Харківського державного вищого училища фізичної культури №1.


детальніше

З днем працівників освіти

З днем працівників освіти

Шановні колеги! Щиро вітаю зі святом Дня вчителя! Ви – світлі й талановиті люди. Ваша мудрість і знання – запорука успішного виховання наших дітей. Вірю, що добро, яким ви огортаєте серця учнів, повернеться до вас сторицею. Бажаю зберігати оптимізм і надії, мати здоров'я і терпіння, достаток і щастя!

З повагою, директор ХДВУФК №1,

Назаренко Ю.В.

ВИСТАВКА ОСІННІХ КОМПОЗИЦІЙ «ДИВОВИЖНА ФАНТАЗІЯ ОСЕНІ»

ВИСТАВКА ОСІННІХ КОМПОЗИЦІЙ  «ДИВОВИЖНА ФАНТАЗІЯ ОСЕНІ»

Осінь, щедра на яскраві барви та подарунки, приносить натхнення і творчий настрій. На вулицях міста своїм золотим пензликом розмальовує листя дерев та квітів. Різнобарв’я кольорів надихнуло учнів влаштувати традиційну творчу виставку композицій з природних матеріалів, у якій із великим задоволенням та зацікавленістю взяли участь учні всіх класів. Кожна композиція на цьогорічній виставці своєрідна та цікава. Постаралися всі класи. Вихованці вкотре здивували своєю фантазією та майстерністю, бо кожна робота – найдивовижніший витвір мистецтва! У якості матеріалу було використано майже все, що так щедро дарує природа восени: листя, плоди та насіння різних рослин, квіти, мох, морські мушлі та камінці, овочі та фрукти. Все те, що зазвичай просто лежить під ногами, в цей день руками наших майстрів перетворилося в справжнє чудо!

детальніше

Свято «Цей день належить вам по праву»

Свято «Цей день належить вам по праву»

Напередодні свята працівників освіти України, яке за традицією відзначається в першу неділю жовтня, кращі привітання лунали й для педагогічного колективу
ХДВУФК №1. У цей день у повітрі витає легкий аромат квітів, приємна музика і веселий сміх. У центрі уваги – педагоги. Саме вони відкривають нові грані талановитих учнів і вдосконалюють їх, подібно майстру, який шліфує алмаз. Це свято для всіх учителів та працівників сфери освіти – день, у який проголошуються роль та заслуги вчителів у процесі якісної освіти на всіх рівнях, а також їх неоцінний внесок у розвиток суспільства.

детальніше

Всеукраїнський семінар «Культурна спадщина олімпійського руху в системі гуманітарної освіти школярів України»

Всеукраїнський семінар «Культурна спадщина олімпійського руху в системі гуманітарної освіти школярів України»

4 жовтня 2018 р. в ХДВУФК №1 відбулася знакова для Харківщини подія – урочисте відкриття Всеукраїнського семінару «Культурна спадщина олімпійського руху в системі гуманітарної освіти школярів України», на який завітали представники спортивної спільноти багатьох регіонів України. Відкривала семінар директор Олімпійської академії України Єрмолова В.М., яка зауважила на необхідності підвищення професійної компетентності педагогічних працівників з питань популяризації олімпійських ідеалів і цінностей. З вітальним словом від Харківської обласної державної адміністрації виступив заступник директора Департаменту науки і освіти Ігнатьєв В.В., який привітав учасників семінару та оголосив перспективні напрямки розвитку та запровадження олімпійської освіти в регіоні. Щирі слова вітання звучали також від директора ХДВУФК №1 Назаренка Ю.В., який розповів про історію створення та розвитку училища, нагадав про видатних вихованців-випускників закладу освіти, зазначив важливість поширення знань про олімпійський рух для всебічного розвитку сучасної учнівської молоді.

детальніше

Міжнародний турнір з водного поло, присвячений пам'яті Заслуженого тренера Республіки Олександра Болтрамовича, серед юнаків 2003 та молодші

Міжнародний турнір з водного поло, присвячений пам'яті Заслуженого тренера Республіки Олександра Болтрамовича, серед юнаків 2003 та молодші

27 по 30 вересня в Кишиневі (Республіка Молдова) проходив традиційний Міжнародний турнір з водного поло, присвячений пам'яті Заслуженого тренера Республіки Олександра Болтрамовича, серед юнаків 2003 та молодші, у якому брали участь дві українські команди, збірна Львова та Харкова, дві команди молдови «Дельфін» і G.Osipov Кишинеу /MDA/, «Динамо» Бухарест /Румунія/, Варна /Болгарія/, Гомель /Білорусь/.


детальніше

Вільна боротьба. Підсумки турніру «Дружба»

Вільна боротьба. Підсумки турніру «Дружба»

28-30 вересня 2018 року  в спорткомплексі Броварського вищого училища фізичної культури, що на Київщині пройшов  відкритий всеукраїнський турнір “Дружба” з боротьби вільної серед юнаків та дівчат.

У змаганнях брали участь спортсмени з країн світу — Польщі, Румунії, Молдови, Італії, Німеччини, Білорусії, Угорщини, Азербайджану та України.  Загалом 360 учасників.


детальніше

До 100-річчя з дня народження В.О. Сухомлинського

До 100-річчя з дня народження В.О. Сухомлинського

У вересні 2018 року виповнюється сто років з дня народження видатного педагога-новатора, письменника Василя Олександровича Сухомлинського– автора оригінальної педагогічної системи, заснованої на принципах гуманізму, «вихованні красою», визнанні особистості дитини найвищою цінністю, на яку повинні бути орієнтовані процеси виховання й освіти, творча діяльність згуртованого колективу педагогів-однодумців та вихованців.

детальніше

Футбол. 4 тур ДЮФЛУ

Футбол. 4 тур ДЮФЛУ
В усіх чотирьох вікових категоріях вихованці ХДВУФК №1 програли у матчах, які відбувались 29 та 30 вересня.
детальніше

Фестиваль близнюків та близнючок «Dafi Twins Day»

Фестиваль близнюків та близнючок «Dafi Twins Day»
Студентки І курсу ХДВУФК № 1 сестри Алексіїви Владислава та Марина 29 вересня 2018 року брали участь у Фестивалі близнюків та близнючок «Dafi Twins Day», який відбувся у ТРЦ Дафі.
детальніше

Профорієнтаційна робота

Профорієнтаційна робота

28 вересня 2018 року викладачі кафедри Практичної психології Української інженерно-педагогічної академії зустрілися з учнями 11-х класів у рамках проведення профорієнтаційної роботи. Доцентом кафедри Нікітіною О.П. та старшим викладачем кафедри Іванченко О.С. було проведено авторський профорієнтаційний міні-тренінг. Учні мали можливість ознайомитися зі світом професій та визначити орієнтири власного професійного розвитку. Вони отримали важливу інформацію щодо особливостей вступної кампанії, навчання в академії в цілому, а також нової спеціалізації “Психологія консалтингу та менеджменту”.

детальніше
Архів новин
Національна гаряча лінія    Національна дитяча гаряча лінія

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХДВУФК №1 © 2014
Сайт создан студией "Greenstile"