тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Методична робота

Зустріч з президентом НОК України Бубкою С.Н.

Зустріч з президентом НОК України Бубкою С.Н.

05.09.2017 року в ХДВУФК №1 у рамках Всеукраїнського олімпійського уроку відбулася урочиста лінійка з нагоди Дня физичної культури і спорту України.

На зустріч з учнями спортивних відділень училища завітали:

Бубка Сергій Назарович - президент Національного олімпійського комітету України, перший віце-президент Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій, член виконкому Міжнародного Олімпійського Комітету, олімпійський чемпіон, Герой України;

Кириленко Віталій Володимирович – начальник Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації;

Бондарчук Іван Васильович – начальник відділу по зв’язках із ЗМІ та громадськістю НОК України;

Христоєв Віктор Анатолійович – голова відділення НОК України в Харківській області, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України.

Доровський Олександр Вікторович - генеральний директор ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров′я», перший віце-президент Асоціації спортивної боротьби України, меценат училища.

Урок розпочався із привітальних слів директора Назаренка Ю.В. до почесних гостей та учнів училища, якими він подякував Сергію Назаровичу Бубці за увагу до нашого навчального закладу, поділився спогадами про сумісну участь в Олімпійських іграх у Пекіні та Лондоні, звернув увагу на його високий авторитет та повагу серед українських спортсменів.

Сергій Бубка привітав присутніх з професійним святом. У своєму зверненні до вихованців училища президент НОК багато уваги приділив ролі освіченої людини в сьогоденні, важливості навчання та відповідального ставлення до нього. Разом з директором він нагородив кращих спортсменів училища за високі спортивні досягення на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Дипломи та цінні подарунки від Олімпійського комітету отримали:

  • Шерстюк Мар′я, відділення велоспорту;

  • Федіна Марта, відділення плавання синхронного;

  • Денисенко Владислав, віділення велоспорту;

  • Коваленко Олександра, відділення плавання синхронного;

  • Книш Ярослав, відділення дзюдо;

  • Котяш Василь, відділення тхеквондо ВТФ;

  • Нестеркін Валентин, відділення плавання;
  • Євсєєнко Олександр, відділення вільної боротьби.

Вже протягом трьох років фармацевтична компанія «Здоров′я» фінансово підтримує спорсменів, які досягли успіхів на змаганнях європейського та світового рівня. Грошову винагороду від генерального директора компанії Доровського О.В. цьогоріч отримали вихованки відділення плавання синхронного: срібні призери чемпіонату Світу - Алексіїва Владислава, Алексіїва Марина і Нарєжна Яна та срібні призери чемпіонату Європи серед юніорів – Бурдова Олександра, Бережна Валерія, Серікова Мар′яна, Гришко Вероніка, Коваленко Олександра, Носова Анна, Федіна Марта, Корнєєва Дар′я.

Як і минулого року, нагадаємо тоді до нас завітав срібний призер Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де–Жанейро з греко-римської боротьби Жан Беленюк, діти не втрималися від запитань до Сергія Назаровича Бубки, які стосувалися життя та спортивної кар′єри видатного спортсмена. Після вичерпних та змістовних відповідей у неформальній обстановці всі охочі змогли взяти автограф та зробити фото з гостем на згадку про цю визначну для нашого училища подію.

Національна гаряча лінія    Національна дитяча гаряча лінія

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХДВУФК №1 © 2014
Сайт создан студией "Greenstile"