тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Методична робота

Спортивна лінійка

Спортивна лінійка

17 жовтня в училищі відбулася лінійка, присвячена врученню олімпійського прапора Національного олімпійського комітету України Харківському державному вищому училищу фізичної культури №1.

До закладу завітали:

- Христоєв Віктор Анатолійович, голова відділення Національного олімпійського комітету в Харківській області;

- Молчанов Володимир Олексійович, заслужений тренер України зі стрибків у воду;

- Андрійцев Валерій, заслужений майстер спорту України з вільної боротьби, срібний призер Олімпійських ігор 2012 року;

- Пригоров Олексій, заслужений майстер спорту України зі стрибків у воду, бронзовий призер Олімпійських ігор 2008 року, випускник училища 2006 року;

- Бережна Тетяна, заслужений майстер спорту України зі стрільби з луку, учасниця Олімпійських ігор 2004 і 2008 років, чемпіонка світу та Європи 2005 року, випускниця училища 2001 року.

В.А.Христоєв привітав присутніх з визнанням олімпійських успіхів вихованців училища, підкресливши, що під новим олімпійським прапором нові олімпійські висоти підкоряться нинішньому поколінню спортсменів.

Андрійцев Валерій висловив подяку за запрошення на сьогоднішній захід, окремо подякував своєму тренеру Назаренку Ю.В., з яким готувався і виступав на Олімпійських іграх. Побажав юним атлетам міцного здоров’я і бажання, долаючи всілякі перешкоди, впевнено йти до олімпійських вершин.

Пригоров Олексій, дуже радий своєму поверненню в училище після 9-ти років активної спортивної діяльності. Бажає подальшого процвітання та спортивного вдосконалення всім вихованцям.

Після зустрічі всі охочі мали нагоду поспілкуватися та сфотографуватися на пам’ять з відомими українськими спортсменами.

Національна гаряча лінія    Національна дитяча гаряча лінія

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХДВУФК №1 © 2014
Сайт создан студией "Greenstile"