тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Методична робота

Профорієнтаційна робота

Профорієнтаційна робота

Згідно річного плану роботи закладу освіти 18 квітня вихованці училища відвідали Харківський національний університет внутрішніх справ.

Юнаків та дівчат зустріли перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець та ректор навчального закладу (2012–2015 рр.) генерал-полковник міліції Сергій Гусаров.

Для учнів та студентів училища працівниками університету було проведено екскурсію, під час якої вони відвідали кафедру вогневої підготовки, навчально-тренувальні полігони – відділ поліції та криміналістичний, 100-метровий тир.

З особливою цікавістю вихованці оглянули спортивну базу університету – чотири спортзали, в тому числі й тренажерний, літні спортивні майданчики, де проходили тренування з футболу та баскетболу, тактичне містечко та штурмову смугу перешкод для відпрацювання засобів фізичного впливу та практичних вправ, що входять у підготовку курсантів під час дій в екстремальних ситуаціях. Побачили, як фахівці університету навчають слухачів Інституту післядипломної освіти ХНУВС прийомам самозахисту та рукопашного бою. Оглянули лекційні зали та спеціалізовані аудиторії – амфітеатр, залу судових засідань, зелену кімнату, клас ОБСЄ, побували в музеї, де ознайомилися з історією становлення правоохоронних органів в Україні та на Харківщині зокрема, оглянули музейні експонати й спортивні трофеї представників вишу, які вони здобули в різних видах спорту.

Учні оглянули розташування, де мешкають курсанти. На навчальній базі № 2 університету юнакам та дівчатам показали новий багатофункціональний комплекс «Динамо-Арена», прес-центр команди «Універ-Динамо», Центр корекційної та психодіагностичної діяльності, Українсько-Польський центр, навчальний корпус.

Наприкінці екскурсії відбулася зустріч з ректором Харківського національного університету внутрішніх справ Валерієм Сокуренком.

 

Національна гаряча лінія    Національна дитяча гаряча лінія

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХДВУФК №1 © 2014
Сайт создан студией "Greenstile"