тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Методична робота

14 жовтня - День українського козацтва

14 жовтня - День українського козацтва

Напередодні свята до Дня українського козацтва та Дня захисника України в училищі відбувся виховний захід «Покрова – свято козацьке».

На заході були присутні:

- член координаційної ради при Кабінеті міністрів України з питань розвитку козацтва в Україні Посохов Олег;

- козаки Слобідського козацького війська: хорунжий, керівник клубу історичного фехтування «Ritter» Сергій Клочко та його учень Іванов Станіслав;

- бандурист-дослідник козацтва, голова всеукраїнської громадської організації «Молода просвіта»Віталій Мороз;

- голова Харківського обласного громадського штабу гри Сокіл (Джура), член координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при ХОДА, помічник народного депутата України Олега Петренка Віталій Янов.

У вступній частині заходу, яка розпочалася з виконання державного гімну України під акомпонемент бандури, ведучі, учениці 11 класу Долуда Марія та Герасимович Ангеліна, розповіли, чому саме в релігійне свято Покрова Пресвятої Богородиці в Україні святкується День захисника України та День козацтва.

Козаки Слобідського козацького війська продемонстрували свою вправність у володінні зброєю, гарну фізичну форму та силу духу в козацьких вправах.

Їх виступ супроводжувався чудовим співом та грою на бандурі Віталія Мороза.

Свою промову про історію, традиції та звичаї українського козацтва бандурист вдало поєднував зі старовинними українськими піснями та чудовим відчуттям гумору, що викликало справжній інтерес і захоплення аудиторії.

У своєму зверненні до учнів училища Віталій Янов підкреслив об’єднуючу роль спорту, подякував вихованцям за захист честі країни на спортивних майданчиках та побажав, аби гімн України частіше лунав по всьому світу.

На завершення зустрічі дівчата подарували присутнім веселу українську пісню, а потім усі охочі мали нагоду поспілкуватися з гостями особисто та сфотографуватися на пам’ять.

Національна гаряча лінія    Національна дитяча гаряча лінія

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХДВУФК №1 © 2014
Сайт создан студией "Greenstile"